Sztuczne waginy i inne zabawki erotyczne XXI wieku

W dzisiejszych czasach jesteśmy naocznymi świadkami interesującego zjawiska, jakim jest przełamanie tabu związanego z seksem, a w związku z tym coraz większego rozpowszechnienia akcesoriów i zabawek erotycznych. W sklepach z tego typu asortymentem jest coraz większa różnorodność towaru, co daje możliwość dostosowania zabawek do indywidualnych potrzeb.

Podczas gdy w przypadku kobiet najpopularniejsze wciąż są wszelkiego rodzaju dilda i wibratory, w wielu kolorach i kształtach, przedstawiające coraz więcej różnorodnych funkcji. By zapewnić różnorodność także panom, coraz częściej w sklepach pojawiają się sztuczne waginy w wielu wariantach. Sztuczne waginy, czy jak kto woli masturbatory, to urządzenia zaprojektowane, by jak najdokładniej przypominać kształtem i wyglądem pochwę, często zapewniające wibracje, sterowane za pomocą dołączonego pilota.

Popularne są również inne zabawki, nieco bardziej ekstrawaganckie i nowoczesne od klasycznych wibratorów i, wkrótce również klasycznych, sztucznych wagin. Są to wszelkiego rodzaju wibrujące jajka, kulki gejszy (które prócz zastosowania erotycznego, mają również pozytywny wpływ na zdrowie i pomagają ćwiczyć mięśnie Kegla), stapony, czyli doczepiane penisy, do wykorzystania zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, a także różnorodne akcesoria do technik BDSM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *